Повідомлення про помилку

• Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/clients/client125/web132/web/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/clients/client125/web132/web/includes/common.inc).

Загальні відомості

Дистанційне навчання у Хмарах стає все більш популярне у світі. Провідні у світі Університети все більше виставляють свої навчальні курси для дистанційного навчання в Хмарах. Стає питання - як контролювати отриманні знання і як відноситись до сертифікатів, які отримуються при закінченні навчання. Але. жодний роботодавець не поставить на один рівень сертифікат DL CLOUD та MIT ( Масачусетський Технологічний Інститут ) і тому західні університети зацікавлені у DL CLOUD, бо клієнти все рівно прийдуть до них за сертифікатами, а знання вони отримали у Клауд. І це є основним джерелом живлення DL CLOUD. У даному розділі надаються основні проекти на яких зосереджені навчальні курси для дистанційного навчанням у Хмарах. Визначаються позитивні та негативні якості окремих проектів. Важко оцінити та порівняти курси з однаковою назвою чи по подібних темах. Вибір курсів для навчання є задачею того, хто збирається навчатись. Можна лише рекомендувати, а при переході на курс його розробники у більшості випадків надають рекламну інформацію. У нас було бажання показати не тільки безкоштовні, але й платні навчальні курси ( з наданням величини оплати та методу її проведення).