Навчаємось в EDX

Заходимо на сайт https://www.edx.org/courses

1

2. Обираємо напрямок, який нас цікавить

23. Обираємо курс та натискаємо «LEARN MORE».

3
4. Для того, щоб почати проходити курс, тиснемо на синю кнопку «Enroll in *код курсу* and choose your student track».

5. Автоматично відкривається сторінка реєстрації

5

 

6. Заповнюємо дані та натискаємо на «галочку» біля «I agree to the edX Terms of Service and Honor Code». Після цього, коли всі обов’язкові поля будуть заповнені (поля з позначкою * вважаються обов’язковими), тиснемо на «Create your account».

 

67. З’являється сторінка, на якій нам пропонують два варіанти проходження курсу: один безкоштовний, інший – платний (дає нам певні переваги). Для безкоштовного навчання натискаємо на кнопку «Audit This Course».

7

8. Відкривається сторінка, де ми повинні підтвердити намір почати вивчати курс зараз, натиснувши «View Course».

9. Маємо можливість вибрати мову проходження курсу (на жаль, на даний момент у багатьох випадках української або російської мови немає у списку). Для цього натискаємо на «edit» в рядку «PREFERRED LANGUAGE». З’являється вікно з випадаючим списком. Вибираємо мову і натискаємо «SAVE LANGUAGE SETTINGS»

9

10. Після того, як натиснули «View Course», відкривається сторінка з інформацією про курс – новинами та оновленнями. Для того, щоб почати навчання, тиснемо «Courseware» в правому верхньому кутку

10

11. Тепер можна прослухати лекцію. Відео можна зупиняти та перемотувати на зручний момент. Також зручним є те, що усі репліки лекторів знаходяться у колонці зліва (вони автоматично перемотуються).

11

12. В залежності від курсу, може пропонуватися пройти короткий тест, подивитись нотатки для уроку, зробити домашнє завдання або якісь розрахунки. Таким чином проходимо усі розділи.

12

13. Після проходження усіх розділів та виконання завдань курсу, під назвою курса в меню з’явиться наступний напис:
«Final course details are being wrapped up at this time. Your final standing will be available shortly».
Коли ваш сертифікат буде готовий, цей напис в меню зміниться на вашу підсумкову оцінку, а також посилання на сертифікат.

13

14. Сертифікат можна завантажити у форматі *.pdf

14